FB
YouTube
Zumi

Kilka słów o sobie….

Doradca kredytowy


Prowadzenie i rozwijanie firmy czy też zakup domu wymagają inwestowania dużych kwot pieniędzy, które często przewyższają bieżące możliwości budżetowe. Rozwiązaniem problemów w takich sytuacjach są różne produkty finansowe dostępne dla osób prywatnych i firm. Ich wybór jest spory, jednak poszczególne oferty różnią się opłacalnością i niosą za sobą rozmaite konsekwencje. Najlepszy kredyt hipoteczny , gotówkowy czy ubezpieczenie pomoże wybrać ekspert finansowy.


Zajmuję się wspieraniem klientów w kwestiach zwianych z wyborem produktów finansowych od wielu lat. Dysponuję wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie oraz narzędziami, dzięki którym dokonuję analiz potrzeb, sytuacji i przeprowadzam odpowiednie symulacje. Jako doradca kredytowy wyróżniam się wysoką skutecznością działania i profesjonalnym podejściem do każdej sprawy.

Moja misja

Kompleksowa obsługa klientów


Pracując jako ekspert finansowy, za priorytet stawiam sobie kompleksową obsługę Klientów. Nie ograniczam się do przedstawienia oferty i wypełnienia wniosku kredytowego... to za mało – zarówno dla mnie, jak i dla Ciebie. Moją misją jest obsługa Klientów na każdym etapie ubiegania się o kredyt (np. hipoteczny) oraz poszukiwania najlepszego leasingu (leasing samochodów) czy kredytu dla firm Będę reprezentować Cię przed właściwymi instytucjami. Zaoszczędź swój czas – ja załatwię formalności za Ciebie. Szkoda na nie życia.

Pamiętaj, że dobry doradca kredytowy nie tylko zaoszczędzi Twój cenny czas. Wskaże też produkty finansowe i rozwiązania, dzięki którym Ty lub Twoja firma zyskacie wiele, korzyści, unikając przy tym wielu pułapek, takich jak wysokie oprocentowanie czy kary za opóźnienia w spłatach. Potrzebujesz dodatkowych środków, ale nie chcesz sam podejmować decyzji? Zapraszam do mojego biura w Poznaniu oraz do kontaktu online.

Promocja BON na DOM-regulamin

Email Drukuj PDF

Bank daje Ci kredyt, a my dajemy Ci Bon SODEXO o wartości nawet 2000 PLN.

Poprawiony: piątek, 05 sierpnia 2022 06:33 Więcej…