FB
YouTube
Zumi

Aktualności

Promocja BON na DOM-regulamin

Bank daje Ci kredyt, a my dajemy Ci Bon SODEXO o wartości nawet 2000 PLN.

Więcej…

Jak dobrze ubezpieczyć dziecko w szkole?

dzieci w klasie


Szkoła to miejsce, w którym dziecko generalnie powinno się uczyć. Rola tej placówki nie ogranicza się jednak tylko do wtłaczania w głowy uczniów wiedzy. Spełnia ona także inne funkcje, co czyni z niej centralne miejsce w życiu nie tylko dziecka, ale i rodzica. W szkole można korzystać z usług lekarskich i dentystycznych, jeść ciepłe posiłki i korzystać z oferty zajęć pozalekcyjnych – nie tylko naukowych, ale i sportowych. Wreszcie szkoła podstawowa, gimnazjum czy też liceum pozwala na to, aby dziecko ubezpieczyć.

Więcej…

Kiedy się ubezpieczać, żeby miało to wymierną korzyść?

polisa


W przypadku ubezpieczeń znaczenie ma nie tylko wybór polisy, ale również odpowiedni czas jej podpisania. Kiedy więc jest najlepszy moment na to, aby skontaktować się z agentem oraz wybrać dla siebie idealną ofertę? Dowiesz się tego już za chwilę.

Więcej…

Jak zoptymalizować swoje domowe wydatki?

budżetZarządzanie wydatkami domowymi to trudna sprawa. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważne jest właściwe określenie kategorii wydatków i ich wysokości w ujęciu nie tylko miesięcznym, ale też tygodniowym. Dlaczego tak ważne jest planowanie wydatków w zarządzaniu finansami rodzinnymi? Jak zacząć optymalizację domowego budżetu?

Więcej…

Co należy wiedzieć o grupowych ubezpieczeniach NNW?

Grupowe ubezpieczenie NNW chroni ubezpieczonego w momencie nieszczęśliwego wypadku. Może liczyć na pomoc finansową i dodatkowe usługi, takie jak np. zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji i sfinansowanie pobytu w szpitalu. Polisa ma zazwyczaj niższe składki niż w przypadku indywidualnej ochrony. Pracodawcy często stosują je jako dodatki pozapłacowe, w formie benefitu.

Więcej…

W jakim zakresie pomaga doradca kredytowy?

altPlanujesz wziąć kredyt? Na rynku dostępnych jest wiele ofert, więc może nie być ci łatwo wybrać tą najlepszą dla ciebie. Być może zastanawiasz się, czy najkorzystniejszy kredyt hipoteczny, to ten najtańszy albo czy kalkulatory kredytowe dostępne w Internecie są wiarygodnym źródłem informacji. W takiej sytuacji warto poszukać pomocy u specjalisty w tej dziedzinie, czyli doradcy kredytowego. W czym właściwie może ci on pomóc? Jaka jest jego rola? Zachęcamy do lektury poniższego artykułu.

Więcej…

Strona 1 z 3