FB
YouTube
Zumi

O mnie


Natalia Panocha-Raczkiewicz - profesjonalny Doradca Finansowy.

Jeśli potrzebny Ci rzetelny i godny zaufany doradca finansowy to zachęcam do skorzystania z mojego doświadczenia. Siedzibą mojego biura jest Poznań. W mojej pracy zawsze stawiam na długotrwałe relacje z klientami gwarantujące świadczenie usług profesjonalnego doradcy finansowego. Wszystko co robię daje mi ogromną satysfakcję, a w szczególności cieszę się z sukcesów moich klientów, które wspólnie osiągamy, dzięki naszej współpracy. Mam nadzieję, że i Ty dołączysz do grona moich zadowolonych klientów!

Mam kilkuletnią praktykę w bankowości i dzięki temu wiem jak funkcjonuje „od kuchni” system bankowy.

Współpracowałam z kilkoma instytucjami finansowymi na stanowisku Doradcy, Menadżera Zespołu, Dyrektora Oddziału, dzięki czemu mam doświadczenie w pracy z szeroką ofertą produktów oraz ich dostawcami takimi jak firmy ubezpieczeniowe, leasingowe, banki.

Obecnie współpracuję z grupą ANG (ANG Spółdzielnią Doradców Kredytowych, ANG Biznes S.A oraz ANG Inwestycje i Ubezpieczenia)- najlepszymi i kompleksowymi firmami pod względem jakości doradztwa finansowego w Polsce.

Oprócz rzeszy wykwalifikowanych doradców, oferuję pełną gamę produktów dostępnych na rynku. Dzięki temu współpraca ze mną stwarza możliwość wszechstronnej porady w każdej z dziedzin finansowych.

 

Zapraszam do współpracy

Natalia Panocha-Raczkiewicz